Qinoteatr to bardziej symbol niźli wyselekcjonowane do tego celu pomieszczenie, ale i tak uważamy, że każda szkoła zorganizuje sobie qinoteatr na swoją miarę. Warto byłoby jednak zwrócić uwagę na: 

  1. ZACIEMNIENIE SALI. (Robiliśmy testowe projekcje w zwykłej klasie oraz w całkowicie zaciemnionej sali i stanowczo odradzamy zwykłą klasę. W jasnej sali trudno skupić uwagę uczniów.)
  2. DUŻY EKRAN. Bez wątpienia szkoła posiada ekran lub tablice interaktywne,  jednak czasem lepszym rozwiązaniem jest szara ściana (lepsza niż biała),  lub szare tło fotograficzne zawieszone na  statywach.
  3. DOBRY PROJEKTOR i DOBRE GŁOŚNIKI Oprócz projektora BARDZO WAŻNY jest dźwięk, i w klasie lub małej sali  wystarczy dobry zestaw głośników do komputera)
  4. I na koniec rzecz najważniejsza – DOBRE ŁĄCZA INTERNETOWE, bo nie ma nic gorszego niż „przycinany obraz”. Jeśli szkoła nie ma wystarczającej przepustowości Internetu to prosimy o telefon. Na pewno da się temu zaradzić.

Trzy kroki do Qinoteatru

Trzy kroki do Qinoteatru

100 złotych

Wpłacacie Państwo 100 zł. na rachunek Qinoteatr Pasja P.S.A. tytułem rocznego członkostwa w klubie Qinoteatr Pasja, co daje prawo do korzystania z qinoteatru w nieograniczonej formie przez cały rok szkolny. (szczegóły w regulaminie).

E mail

Wysyłacie Państwo emaila z informacją, że szkoła wyraża chęć wstąpienia do klubu Qinoteatr Pasja i dołączacie potwierdzenie przelewu.

Wysyłacie Państwo emaila z informacją, że szkoła wyraża chęć wstąpienia do klubu Qinoteatr Pasja i dołączacie potwierdzenie przelewu.

Witamy w klubie

W ciągu 3 dni otrzymujecie Państwo link do qinospektaklu oraz hasło. Od tego momentu nauczyciele oraz uczniowie mogą cieszyć się Sztuką w edukacyjnej formie do końca roku szkolnego. Qinospektakl może być wyświetlany nieograniczoną ilość razy.

W ciągu 3 dni otrzymujecie Państwo link do qinospektaklu oraz hasło. Od tego momentu nauczyciele oraz uczniowie mogą cieszyć się Sztuką w edukacyjnej formie do końca roku szkolnego.

Czy można prościej?

Scroll to Top